Bilgisayar Yazılımları

Bodrum Usta kurulduğu günden beri dünyaca bilinen yaygın Bilgisayar Yazılımları satış noktası olmuştur, kuruluş temellerinin atıldığı ilk yıllarda İstanbul’da Türkiye’deki ilk MICROSOFT yetkili bayisi olma ünvanını almıştır.

Firmamız hali hazırda bir çok Bilgisayar Yazılımları nın bölgesinde yetkili satıcısı konumundadır.

Değişen çağ koşullarına uyum sağlayan firmamız dünyaca bilinen ücretsiz Bilgisayar Yazılımları nın kurulum ve servisini vererek de firmaların yüksek lisans bedelleri ödememesi açısından faydalı girişimlerde bulunmaya devam etmektedir.

İşletim Sistemleri

İşletim sistemi, bilgisayarın açılışı esnasında hafızaya yüklenen ve yüklendikten sonra diğer yazılımların çalışması için bir temel alt yapı görevi gören bir yazılımdır.

Diğer yazılımlara genel olarak “uygulama” yazılımları adı verilir. Uygulama yazılımları, işletim sistemi tarafından sağlanan temel uygulama parçacıklarını çeşitli şekillerde kullanarak değişik gereksinimlere cevap vermektedirler. Sade bir ifadeyle, işletim sistemini alfabeye benzetebiliriz. Uygulama yazılımları da işletim sisteminin ortaya koyduğu bu alfabeyle yazılan kitapçıklar, kitaplar ve ansiklopediler olarak düşünülebilir.

Farklı işletim sistemleri farklı kullanıcılara ve farklı gereksinimlere hitap ederler. Bir nükleer reaktörün kontrolünde kullanılan bilgisayarlardan beklenenler ile 13 yaşında bir çocuğun evinde kullanacağı bilgisayardan beklenenler çok farklıdır. Ev kullanıcıları için görsel kullanıcı arayüzü daha gelişmiş işletim sistemleri geliştirilirken, iş ile ilgili gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanan işletim sistemlerinde sistem kaynaklarını görsel estetik ile harcamak yerine metin temelli arayüzler kullanılarak bilgisayarların işlem gücünün yüksek düzeyde korunması hedef alınmıştır.

Sizin için doğru işletim sistemini beraber seçebilmemiz için bizi arayın Bodrum Usta olarak ücretsiz yardımcı olalım.

Bilgisayar Yazılımları

Ofis Programları

Kendiniz yada firmanız için Lisanslı veya Lisansız olarak kullanabileceğiniz farklı ofis yazılım paketleri vardır, bunlar temelde aynı iş için üretilmiş olsalar da kullanımda farklı işlevsellikler gösterirler.

Ofis yazılımları içinde en yaygın olarak kullanılan MICROSOFT firmasının ürettiği Microsoft Office yazılımıdır , Bodrum Usta yetkili MICROSOFT ürünleri satıcısı olarak Microsoft Offfice ürünlerinin bireylere ve kurumlara farklı paketler halinde satışını ve kurulumlarını gerçekleştirmektedir.

Bodrum Usta sattığı bu lisanslı yazılımların yanı sıra değişen dünya trendlerini göz ardı etmeyerek hem ücretsiz yazılımların kurulum ve desteğini verirken diğer yandan Bulut Bilişimi (Cloud Computing) de entegre ederek online – çevrimiçi hizmetlerden faydalandırarak hayatınızı ucuzlatmaya ve kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Bilgisayar Yazılımları

 

Kavuniçi Web Seo Hizmetleri