Bodrum Usta

BODRUMUSTA‘nın kuruluş temelleri 1994 yılında atılmıştır. İlk kurulduğunda sadece bilgisayar hizmetleri amaçlı bir firma olarak kuruldu, ancak geçen zaman içinde müşterilerinin talepleri doğrultusunda yeteneklerini artırdı. İlk kurulduğunda adı doğal olarak adı Bodrum Usta değildi, ancak şimdi Bodrum’a taşınarak kökten değiştirdiği hayat tarzına bağlı kalarak adınıda Bodrum usta olarak değiştirdi.

QUICK COMPUTER WORKSHOP 1994 yılında Bilgisayar Destekli Çözümler ve Teknik destek konularında anahtar teslimi komple çözümler sunmak amacı ile kuruldu. 1994 yılından beri temsil ettiği donanım ve yazılımlar ile birçok proje gerçekleştirmiş ve bir çok projeye de katkıda bulunmuştur.

BODRUM USTA‘ ya tekrar dönecek olursak, yaşam tarzımız gereği bizi buraya çeken, Ege aşkı, temiz hava , doğal yaşam ve dahası.

Sizlere, kaliteli, doğru ve huzur veren bir hizmet için yanınızdayız, Bodrum’dayız!

Teknik problemlerinizin çözümü ve danışmanız için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Sorunlarınızın size en uygun ve ekonomik çözümlerini bizim aracılığımızla bululacaksınız.Firmanız, Ofisiniz ve Eviniz için gerekli olan tüm profesyonel çözümleri, Bodrum Usta bünyesinde bulacaksınız.

BODRUM USTA‘ nin araştırmacı ve teknoloji takipçisi ruhu, teknolojinin karmaşık yüzünü sizin için sadeleştirip, performans ve verimlilikten yana kullanımını sağlayacaktır.

BODRUM USTA genel bir danışma noktasıdır, yapabildiklerimizi öğrendiğinizde şaşıracaksınız, düşünmeden hemen Bodrum Usta’ yi arayıp sorunuz, muhakkak size uygun bir çözüm bulacaksınız.

Nihat Şentürk / BODRUM USTA


AMACIMIZ

Bodrum Usta olarak Teknolojiyi, doğayı zedelemeden ve ona uyumlu olarak sonuna kadar kullanmak kullandırmak. Teknoloji kullanırken doğanın görünümü bozmamak. Gereksiz teknoloji kullanımından kaçınmak. Geri dönüşümlü teknoloji kullanmak. Enerjiden sürekli tasarruf etmek. Doğru yöntemler ile az sayıda teknoloji kullanıp çok güvende olmak. 1980 lerin ruhuyla ve günümüz teknolojisi ile yaşamak.

HAYAL GÜCÜMÜZ

Bodrum Usta olarak romantik ve hayalperest kişiliğimizi daima işimize yansıtırız. Bu yaklaşım, bize sorunlara, olaylara ve teknolojiye bakış açımızı belirler. Bu yaklaşımla teknolojik veya hayata dair sorunların çözümü bizde çok farklı yaşanır. Hayal gücümüz sayesinde sorunları keyifli bir şekilde çözümleriz. Daima çayımız, kahvemiz ve müziğimiz var Sadece sorun olunca değil, keyfe muhabbete hayal kurmaya da bekleriz.

SERTİFİKALARIMIZ

MARKALARIMIZ


Kavuniçi Web Seo Hizmetleri